KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14818085
nr 1481 8085
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, pojke. Olja på duk, 68x33 cm, yttermått inklusive ram: 82x48 cm
Utrop:
500 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:03:08
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg